Sık Sorulan Sorular

Samsun Mobilya Montaj


Samsun mobilya montaj 2010 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Amacımız Samsun genelinde, kaliteli, mobilyalarınıza değer katan ve bunu düşük fiyatlara yapan mobilya montaj-kurulum, söküm ve paketleme hizmetleri üretmektir.
IKEA montaj-söküm, KOÇTAŞ montaj-söküm, TEKZEN montaj-söküm, BAUHAUS montaj-söküm, BELLONA montaj-söküm, İSTİKBAL montaj-söküm, DOĞTAŞ montaj-söküm, ÇİLEK montaj-söküm, MERİNOS montaj-söküm, ALFEMO montaj-söküm, MONDİ montaj-söküm, KİLİM montaj-söküm, YAĞMUR montaj-söküm, İPEK montaj-söküm, ADORE montaj-söküm, KONFOR montaj-söküm… ve diğer firmaların her türlü ev ve büro mobilyasının kurulumu, sökümü ve paketlenmesinde uzmanız. Ayrıca başınıza bela olan, kapanmayan dolap kapak menteşelerinin ayarı veya orijinali ile değişimini, kapanmayan çekmece ray ayarı veya orijinali ile değişimini, kayar kapak gardırop kapaklarınızın açtığınız yerde kalmasını sağlayacak şekilde kapak ray ayarı veya orijinali ile değişimini yapıyoruz.
Hiç problem değil. Mobilya montaj ustası gerekli olan her türlü alet edevat ile evinize gelecektir.
Evet. Montaj ustası adres bilgilerinizi ve randevuyu doğrulamak için randevudan bir gün önce sizinle temasa geçecektir.
Hayır. Ancak, özel durumlarda ve ek bir ücret karşılığında mobilyalarınızın taşınması için özel ayarlamalar yapabiliriz. Bilgi almak için bizi aramanız yeterli olacaktır.
Mobilyada her parça diğerinden farklı olduğu için, her birinin montaj, söküm ve paketlemesi ayrı olmaktadır. Bu nedenle tam bir zaman dilimi vermek yanlış olur. Ancak biz farklı cinste binlerce mobilya montajı yaptığımız için her bir mobilyanın ortalama ne kadar zamanda monte edildiğini biliyoruz. Böylelikle size tahmini bir zaman dilimi vermemiz mümkün olacaktır.
Hayır. Aksesuar montajı için ekstra ücret ödemeniz gerekir.
Böyle bir durumda mobilya kurulum ustası size yardımcı olacaktır. Mobilyayı aldığınız mağazayı arayarak eksik ya da kusurlu parçanın gönderilmesini isteyiniz. Parça geldikten sonra tekrar bizi arayıp randevu alınız. Bu hizmetimiz için asgari ücreti değil çok küçük bir hizmet bedeli ödersiniz.
Lütfen mobilyanızın teslimatı esnasında mobilyanızı kuracağınız odaya kadar taşıttırınız. Odada montaj yapılabilecek kadar boşluk olması önemlidir. Ayrıca söküm işi yapılacaksa mobilyanın tamamen boşaltılmış olması zamanınızdan büyük tasarruf sağlayacaktır. Montaj sonunda mobilya kurulumu yapan usta sizin için mobilyanızı mobilyanızı odanızda istediğiniz yere yerleştirecektir.
Evet. Montaj sonunda odanızda sadece mobilyanız kalacak. Montajcı usta her tür ambalaj atığını sizin için çöpe kadar götürecektir
Evet. Mobilya montaj ekibinin Asgari Servis Fiyatı 35 TL’dir. Toplam fiyat ise mobilyaların cinsine ve montaj zamanlarına göre belirlenir.
Bizi aramanız yeterli. Aşağıdaki sorulara cevap verebilirseniz montaj zamanı, montaj süresi ve fiyat konusunda yaklaşık bir şey söyleyebiliriz.
Montaj bitiminde ödeme nakit olarak alınacaktır. Şu an kredi kartı kabul etmiyoruz.
Eğer sorunuz listede yoksa lütfen iletişime geçiniz.